Tarnobrzeg, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Trener

Tarnobrzeg

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta - należącego do międzynarodowej grupy, która pomaga osobom bezrobotnym
w powrocie na rynek pracy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TRENER

Miejsce pracy: Tarnobrzeg

Zakres obowiązków:

&#8226; Stworzenie oraz wdrożenie modułów warsztatów dotyczących: metod poszukiwania pracy, poruszania się na rynku pracy, rozwijania niezbędnych kompetencji oraz kształtowania zachowania się w środowisku przyszłej pracy
&#8226; Komunikacja z wszystkimi klientami, Menedżerami, Doradcami oraz z innymi trenerami
&#8226; Comiesięczne tworzenie i przekazywanie harmonogramu poszczególnych modułów warsztatowych
&#8226; Przygotowywanie kwartalnych raportów

Nasze wymagania:
&#8226; Umiejętność projektowania innowacyjnych warsztatów grupowych
&#8226; Doskonałe orientowanie się w specyfice i wymaganiach współczesnego rynku i środowiska pracy
&#8226; Biegła znajomość komputera, w szczególności MS Word, Excel i Outlook
&#8226; Zdolności administracyjne, umiejętne prowadzenie dokumentacji
&#8226; Umiejętność pracy pod presją

Oferujemy:
&#8226; Możliwość pracy w międzynarodowej firmie
&#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej dogodnej formy współpracy
&#8226; Pracę przy nowatorskim projekcie

Oferta dotyczy pracy stałej.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie aplikacji drogą mailową (w tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska) na adres: rzeszow@adecco.com tel. 17/853-58-13.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 14 Grudzien, 2012  16:38

Identyfikator: 430605

Wyświetleń: 3033